sieci zewnętrzne

odwodnienia

technika grzewcza

systemy instalacyjne

technika sanitarna

płytki ceramiczne

narzędzia

Targi z okazji 20 lecia firmy Instalacja!

20 lat firmy Instalacja

Szanowni Państwo,

Rok 2013 jest dla nas rokiem szczególnym, ponieważ w tym czasie firma Instalacja obchodzi swój jubileusz 20 lat istnienia.

Od wielu lat spełniamy się jako dostawcy wysokiej jakości systemów instalacyjnych, sanitarnych i grzewczych. Produkty z naszej szerokiej oferty dotarły do tysięcy odbiorców na terenie województwa mazowieckiegoi całego kraju.

Na 20 września 2013 roku zaplanowaliśmy obchody naszego jubileuszu. Tego dnia, na terenie naszej hurtowni, odbędą się targi na których nasi Dostawcy prezentować będą swoje produkty.

Będzie to również znakomita okazja do zapoznania sięz nowościami produktowymi oraz zakupów w promocyjnych cenach. Dla naszych Gości nie zabraknie atrakcji i konkursów z nagrodami. Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy

Targi instalacyjne już 20 września 2013!

Otwarte dla wszystkich pierwsze targi branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej organizowane na terenie hurtowni Instalacja w Zielonce.

Plan imprezy:

08:00 Otwarcie targów
08:00-16:00 Prezentacje, promocje, konkursy

W programie m.in.:

Pokazy trialu rowerowego Pawła i Piotra Reczków (Team Koxx) - zawodników klasy mistrzowskiej, wielokrotnych Mistrzów Polski, zdobywców V-ce Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy oraz wielu medali Pucharu Świata, Pucharu Europy i innych zawodów.

20 lat firmy Instalacja

Partnerzy wydarzenia:

20 lat firmy Instalacja

Dodano: 26.08.2013, 12:34   źródło: instalacja.pl

FB

FB FB
Integris

Integris