sieci zewnętrzne

odwodnienia

technika grzewcza

systemy instalacyjne

technika sanitarna

płytki ceramiczne

narzędzia

Nasi Klienci

Instalacja
Klienci są dla nas najważniejsi. Obsługujemy różnego typu Klientów: są to zarówno małe firmy, jak i duże działające na terenie całego kraju przedsiębiorstwa. Zależnie od profilu Klienta, inne są jego potrzeby i oczekiwania wobec swojego dostawcy. Naszym celem jest profesjonalna osługa. Nasi pracownicy to ludzie, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, służą Państwu swoim doradztwem technicznym oraz informacjami na temat oferowanych rozwiązań.

Nasza współpraca z Klientami opiera się na zrozumieniu ich potrzeb, zaproponowaniu konkretnych i korzystnych rozwiązań, a następnie realizacji dostaw. Dla naszych Klientów organizujemy liczne szkolenia w zakresie wiedzy o oferowanych produktach i ich montażu.

Naszym Klientom oferujemy szerokie wsparcie

Hurtownie i sklepy instalacyjne

Zapraszamy do współpracy hurtownie instalacyjne i sklepy. Oferujemy szeroki asortyment produktów, korzystne ceny i dostawę towaru.

Składy budowlane

Składy budowlane to firmy oferujące produkty dla szeroko pojętego budownictwa. Spośród naszej oferty, firmom tym polecamy szczególnie produkty takie jak jak: żeliwo drogowe czyli włazy kanalizacyjne oraz wpusty ściekowe, betonowe prefabrykowane elementy odwodnienia pasa drogowego KPED czy polimerbetonowe odwodnienia liniowe dla różnych obciążeń. Polecamy również systemy odwodnienia dachu. W skład tego działu wchodzą rynny PVC, rynny stalowe oraz systemy podciśnieniowego odwodnienia dachów płaskich.

Składy pokryć dachowych

Dla firm specjalizujących się w sprzedaży pokryć dachowych wśród produktów, które mogą zainteresować tego typu firmy są przede wszystkim systemy odwodnienia dachu. W skład tego działu wchodzą rynny PVC, rynny stalowe oraz systemy podciśnieniowego odwodnienia dachów płaskich.

Wykonawcy robót instalacyjnych i drogowych

Duże firmy wykonawcze, generalni wykonawcy inwestycji a także średnie i małe firmy wykonawcze wewnętrznych i zewnętrznych robót instalacyjnych i drogowych to nasi Partnerzy w zakresie realizacji inwestycji infrastrukturalnych i kubaturowych. Oferujemy kompleksowe dostawy materiałów zarówno do budowy zewnętrznych instalacji jak i wewnętrznych.

Przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne i gazownie

Profil działalności tego typu przedsiębiorstw jest ściśle okreslony. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tego typu firm oferujemy szeroką gamę produktów związanych z podziemną infrastrukturą techniczną, produkty z zakresu sieci zewnętrznych tj. sieci wodociągowych, sieci kanalizacyjnych oraz sieci gazowych.

Instalatorzy

Bez względu na specjalizację w technice sanitarnej (wewnętrznych instalacjach wodociągowych i kanalizacyjnych) czy instalacjach z zakresu techniki grzewczej, instalatorzy i firmy instalatorskie znajdą u nas niemal wszystko to, co niezbędne w realizacji zleceń wykonawczych. Instalatorzy do grupa naszych Klientów do których w szczególności skierowane są liczne szkolenia, które organizujemy sami lub we współpracy z producentami oferowanych przez nas materiałów instalacyjnych. Obok materiałów przeznaczonych do montażu, poleamy zwrócić uwagę na szeroką gamę narzędzi.

Deweloperzy

Nasza oferta skierowana jest również do firm deweloperskich.

Inwestorzy i Klienci indywidualni

Niezależnie czy są Państwo inwestorem wielkiego biurowca, hali magazynowej czy domu jednorodzinnego czy też planują Państwo jedynie niewielki remont, w naszej ofercie można znaleźć wszystko to co niezbędne do wyposażenia technicznego budynku od strony sanitarnej i grzewczej, systemy odwodnień, systemy zagospodarowania wód deszczowych, kompleksowe wyposażenie łazienek. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie pomocy przy doborze urządzeń i rozwiązań, które następnie wdrażane byłyby na Państwa inwestycji przez firmy wykonawcze i instalatorów.

Wyślij zapytanie

Jeżeli nasza oferta okazała się dla Państwa interesująca, a chcielibyście Państwo dowiedzieć się czegoś więcej, bądź uzyskać informacje lub zgłosić zapotrzebowanie na dany asortyment i otrzymać od nas konkretną ofertę, prosimy o przesłanie do nas zapytania ofertowego mailem, bądź za pośrednictwem specjalnego formularza zapytań ofertowych.

wavin Zapytanie ofertowe

Zapraszamy do współpracy!

FB FB
Integris

Integris