sieci zewnętrzne

odwodnienia

technika grzewcza

systemy instalacyjne

technika sanitarna

płytki ceramiczne

narzędzia

Tehaco

Tehaco

Firma TEHACO Sp. z o.o. została założona w Gdańsku w 1989 roku pod pierwotną nazwą „TH-Consulting Osowa” Sp. z o.o.

W początkowym okresie działalności firmy zakres oferty odpowiadał na zapotrzebowanie przemysłu stoczniowego. W ciągu kilku lat firma wyposażyła kilkadziesiąt statków budowanych w stoczniach polskich w armaturę regulacyjną i zaporową. Obecnie specjalizuje się w produkcji armatury przemysłowej na potrzeby przemysłu ochrony środowiska, sektora wodno-kanalizacyjnego oraz gospodarki morskiej.

Wyroby firmy TEHACO powstają na podstawie projektów opracowanych przez własnych doświadczonych specjalistów. Produkcja armatury oparta jest na nowoczesnych rozwiązaniach konstrukcyjnych spełniających wymagania określone w normach europejskich. Firma zapewnia też usługi w ramach projektów automatycznego sterowania procesami przesyłu mediów płynnych, regulacji temperatury i ciśnienia, doradztwa technicznego, kompletacji dostaw oraz serwisowe. Dzięki temu gwarantuje Klientom optymalne rozwiązania problemów zarówno pod względem technicznym jak i ekonomicznym.

Firma TEHACO jest producentem armatury kładącym szczególny nacisk na ciągłe poszerzanie asortymentu swoich wyrobów oraz modernizację dotychczasowych konstrukcji urządzeń. Przedsiębiorstwo stawia na dynamiczny rozwój polegający na angażowaniu swoich zasobów w dziedziny, w których ma dobrą pozycję konkurencyjną oraz w segmenty przyszłościowe będące obecnie w fazie badań. Takim przykładem są wspomniane wyżej systemy automatycznego sterowania oparte o człony wykonawcze jakim są zawory z napedem:

-elektrycznym
-elektro-hydraulicznym
-hydraulicznym
-pneumatycznym

Wszystkie w/w napędy są przygotowane do współpracy z komputerowym systemem zdalnego sterowania.

źródło: Tehaco


wavinStrona www naszego Partnera:

wavinhttp://www.tehaco.pl
FB FB
Integris

Integris