sieci zewnętrzne

odwodnienia

technika grzewcza

systemy instalacyjne

technika sanitarna

płytki ceramiczne

narzędzia

Franke WS

Franke WS

Franke Washroom Systems oferuje kompletne i inteligentne systemy łazienkowe przeznaczone dla obiektów użyteczności publicznej, obiektów prywatno-publicznych, usługowych, handlowych i produkcyjnych.Dzięki innowacyjności, profesjonalnym rozwiązaniom oraz niezawodnym rozwiązaniom, Franke Washroom Systems jest wiodącym producentem tego typu rozwiązań na Świecie. Produkty Franke WS wyróżniają się swoją funkcjonalnością, wzornictwem i trwałością.

W ofercie Franke WS znajdują się:

Umywalki
Umywalki pojedyncze, podwójne, umywalki szeregowe, umywalki rynnowe. Produkty ze stali szlachetnej oraz kompozytowe

Moduły sanitarne
Kompletne moduły sanitarne "wszystko w jednym" to kompaktowe zestawy zawierające bezdotykowe baterie, dozowniki mydła, lustro i suszarki do rąk. Wszystko to co niezbędne w jednym module.

Armatura
Na potrzeby inwestycji coraz częściej stosowane są wodooszczędne baterie samozamykające, armatura sterowana elektronicznie do której należą baterie bezdotykowe. Oprócz tego typu rozwiązań oferujemy klasyczne baterie z mieszaczem obsługiwane ręcznie.

Armatura spłukująca
Niezawodne systemy spłukujące do pisuarów i WC. Do gamy produktów z tego działu zaliczamy armaturę samozamykającą do pisuarów, sterowaną elektronicznie armaturę bezdotykową do pisuarów , samozamykającą armaturę spłukującą do WC oraz inne elementy jak stelarze i przyciski.

Akcesoria
Suszarki, podajniki ręczników papierowych, dozowniki mydła, uchwyty do papieru toaletowego, pojemniki na odpady, pojemniki na odpady higieniczne, wieszaki, uchwyty na szczotkę do WC, półki, lustra, podajniki do chusteczek higienicznych i inne...


wavinStrona www naszego Partnera:

wavinhttp://www.franke-ws.pl
FB FB
Integris

Integris