sieci zewnętrzne

odwodnienia

technika grzewcza

systemy instalacyjne

technika sanitarna

płytki ceramiczne

narzędzia

Kessel

Kessel

Firma KESSEL AG ma swoją siedzibę w Lenting w Bawarii, pośrodku czworokąta ekonomicznego wyznaczanego przez miasta Monachium – Augsburg – Regensburg – Norymberga. Założył ją Bernhard Kessel w 1963 roku. W międzyczasie firma stała się jednym z wiodących na rynku producentów urządzeń służących do odprowadzania ścieków: zaworów zwrotnych, wpustów, odwodnień liniowych, separatorów, przepompowni, studzienek kanalizacyjnych, przydomowych oczyszczalni ścieków oraz urządzeń do wykorzystania wody deszczowej.

Grupa KESSEL zatrudnia obecnie ponad 500 pracowników. Doświadczenie, kreatywność oraz innowacyjność proponowanych rozwiązań gwarantują wysoką jakość i niezawodność wytwarzanych urządzeń. Większość produktów wykonana jest z przyjaznego środowisku tworzywa sztucznego, którego zastosowanie dodatkowo pozwala redukować koszty związane z transportem i montażem.

Z początkiem roku 2004 na rynku polskim rozpoczęła działalność firma KESSEL Sp. z o.o., która jest wyłącznym przedstawicielem firmy Kessel AG.

źródło: Kessel


wavinStrona www naszego Partnera:

wavinhttp://www.kessel.pl
FB FB
Integris

Integris