Franke

Koncern Franke zaistniał na polskim rynku w 1993 roku powołując do życia Franke Polska Sp. z o.o. Już 3 lata później uruchomiony został zakład produkcyjny w Sękocinie koło Warszawy. Wytwarza on specjalnie dobrany pod kątem potrzeb polskiego rynku asortyment zlewozmywaków, wykorzystując światowe technologie.

Wysoka jakość produktów sprawia, że od lat Franke jest liderem wśród producentów zlewozmywaków, a od niedawna, z dużym powodzeniem, swoim klientom na rynku polskim dostarcza kompletne systemy kuchenne, skoordynowane pod względem wzorniczym oraz zastosowanego wykończenia.

Wyposażenie kuchenne stanowi najbardziej znany, ale nie jedyny fragment bogatego port folio marki. Franke jest jednym z największych na świecie dostawców systemów kuchennych dla gastronomii, a szczególnie restauracji typu fast-food, gdzie wymagana jest ekstremalna odporność na intensywną eksploatację, bezwzględnie wszystkich elementów kuchennego zaplecza. Franke to także globalny lider w produkcji zestawów sanitarnych dla obiektów użyteczności publicznej oraz dostawca opakowań zbiorczych do przewozu i przechowywania piwa i innych napojów. Logo Franke znaleźć także można na profesjonalnych ekspresach do kawy, w które wyposażone są stacje benzynowe czy bary samo-obsługowe.

źródło: Franke

Lat działalności

Dostawców

Produktów