Alca Plast

Firma Alcaplast została założona w roku 1998 jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (s.r.o.). Obecnie zalicza się do największych producentów techniki sanitarnej w Europie Środkowej oraz Wschodniej. Oprócz swego tradycyjnego sortymentu wlotowych oraz wylotowych zaworów, produkuje naścienne instalacyjne systemy WC, plastykowe zbiorniczki, syfony wannowe i wanienkowe. Do podstawowego sortymentu produkcyjnego firmy należą syfony umywalkowe, zlewowe oraz dodatki. Do nowych produktów należą syfony wannowe z napuszczaniem, wpusty podłogowe oraz szeroka gama dodatków.

W filozofii spółki design oraz jakość odgrywają niezastąpioną i kluczową rolę. Sortyment firmy Alcaplast był kształtowany przez wieloletnie doświadczenia biorące pod uwagę potrzeby i wymagania klientów, nowe trendy oraz przez kontakt z rynkiem.

Firma ma wprowadzony system kontroli jakości według ISO 9001:2000. Wszystkie produkty są wprowadzane na rynek dopiero po testach oraz kontrolach w akredytowanych miejscach do przeprowadzania testów w ITC Zlín oraz w OFI we Wiedniu.

Spółka Alcaplast sprzedaje swoje produkty zadowolonym klientom w wielu krajach na całym świecie.

Alcaplast dominuje obecnie na rynku w Republice Czeskiej, na Słowacji, na Węgrzech, w Polsce, Rosji oraz w krajach nadbałtyckich, znaczący udział ma również na rynku krajów arabskich.

źródło: Alcaplast

Lat działalności

Dostawców

Produktów