Viessmann

Viessmann
Viessmann Sp. z o.o.
http://www.viessmann.pl

Viessmann jest jednym z wiodącym w skali światowej producentów systemów techniki grzewczej.Przedsiębiorstwo rodzinne Viessmann już od trzech pokoleń czuje się zobowiązane do pielęgnowania tradycji, jaką jest dostarczanie ciepła zgodnie z zapotrzebowaniem w sposób komfortowy, oszczędny i chroniący środowisko naturalne. Opracowując liczne, wiodące na rynku produkty i rozwiązania firma Viessmann wyznacza nowe kierunki w technice grzewczej, dzięki czemu przedsiębiorstwo to stało się pionierem w zakresie technologii i inicjatorem wielu działań całej branży.

W ramach aktualnego, kompletnego programu produkcji firma Viessmann oferuje swoim klientom wielostopniowy program urządzeń o mocy od 1,5 do 20 000 kW: stojące i wiszące, konwencjonalne i kondensacyjne kotły grzewcze na olej i gaz oraz systemy wykorzystujące energię odnawialną, a więc pompy ciepła, kolektory słoneczne i kotły grzewcze na biomasę. Program produkcji obejmuje także komponenty systemów regulacji i komunikacji, kompletne oprzyrządowanie systemów grzewczych, aż do grzejników i ogrzewania podłogowego.

Odpowiedzialność za poszanowanie środowiska naturalnego, kompetencja i uczciwość w stosunkach z partnerami handlowymi i własnymi pracownikami oraz dążenie do doskonałości i najwyższej efektywności we wszystkich procesach gospodarczych są w firmie Viessmann wartościami podstawowymi. Dotyczy to każdego pracownika, a tym samym całego przedsiębiorstwa, które poprzez wszystkie swoje produkty i usługi towarzyszące zapewnia swoim Klientom korzyści, jakie zyskują dzięki związaniu się z silną marką.

W ofercie firmy Viessmann

Salon Firmowy Viessmann w Zielonce k/Warszawy

Kotły grzewcze
Kondensacyjne kotły gazowe
Kondensacyjne kotły olejowe
Kotły gazowe
Kotły na paliwo stałe
Kotły olejowe

Kolektory słoneczne
Kolektory próżniowe
Kolektory płaskie

Pompy ciepła
Kompaktowe centrale grzewcze
Pompy ciepła powietrze/woda
Pompy ciepła solanka/woda
Pompy ciepła woda/woda

Podgrzewacze pojemnościowe i zasobniki ciepłej wody

Systemy wentylacji mechanicznej

Stacje uzdatniania wody

Grzejniki i osprzęt

Systemy regulacji i komunikacji


źródło: Viessmann

Lat działalności

Dostawców

Produktów