Kaczmarek

Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek Spółka Jawna - Malewo jest najwiekszą prywatną firmą w swojej branży i należy do ścisłej czołówki producentów systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych.

Historia spółki siega 1985 roku, kiedy to swoją działalność rozpoczeła firma PPHT Barbara Kaczmarek - Malewo, zarządzana przez czterech braci, rozpoczynając od produkcji folii galanteryjnej i technicznej z PVC. Sześć lat później nastąpił pierwszy krok w kierunku dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa. W nowo wybudowanych od podstaw halach rozpoczęto produkcję rur osłonowych, kanalizacyjnych i wodociągowych z PVC, a w roku 1994 uruchomiono linię do produkcji rur z PE przeznaczonych do transportu paliw gazowych i wody pitnej.

Obecnie produkcja odbywa się w dwóch nowoczesnych zakładach (Malewo - PVC ), (Piaski - PE) wyposażonych w najlepsze w swojej klasie linie technologiczne renomowanych firm, sterowane komputerowo maszyny i urządzenia do ciągłego pomiaru grubości ścianki, co zapewnia zachowanie niezmiennych parametrów zgodnie z obowiązującymi normami. Produkowane na najwyższej klasy urządzeniach autriackich (Cincinnati Milacron) i niemieckich (Battenfeld) oraz kielichowane na włoskich kielicharkach firmy SICA rury odznaczają się niezwykle wysoką jakością, gdyż powstają z doskonałej jakości surowców i zgodnie z najnowszymi miedzynarodowymi standardami.

źródło: Kaczmarek

Lat działalności

Dostawców

Produktów