Milwaukee

Milwaukee
Techtronic Industries Eastern Europe sp. z.o.o.
https://pl.milwaukeetool.eu

NAPĘDZA NAS INNOWACJA

Naszą misją jest stworzenie całkowicie bezprzewodowego miejsca pracy. Rozumiemy, że najbardziej wymagający profesjonaliści oczekują od swoich narzędzi więcej elastyczności, mocy i wydajności. Właśnie dlatego skupiamy się na rozwijaniu całego asortymentu profesjonalnych elektronarzędzi. Przyszłość w miejscu pracy jest bezprzewodowa. Zbliżamy się do niej każdego dnia.

Bezprzewodowa seria MILWAUKEE® M18™ charakteryzuje się najwyższej klasy połączeniem dużej mocy, niewielkiego ciężaru, ekstremalnej wydajności oraz wyjątkowej ergonomiczności.

MILWAUKEE® oferuje ponad 165 wydajnych rozwiązań, które są w pełni kompatybilne z M18™ - najszybciej rozwijającym się bezprzewodowym systemem 18 V na rynku.

Bezprzewodowa seria MILWAUKEE® M12™ wyróżnia się niezwykłą trwałością oraz wiodącą mocą w kompaktowym rozmiarze, który w odróżnieniu od konkurencyjnego sprzętu sprawdza się nawet w trudno dostępnych miejscach.

Seria M12™ to synonim innowacji wśród bezprzewodowych narzędzi, których zadaniem jest zastąpienie narzędzi ręcznych. 80 unikalnych rozwiązań oferowanych przez MILWAUKEE® sprawia, że seria M12™ jest największym subkompaktowym i bezprzewodowym systemem dostępnym na rynku.

Końcowi użytkownicy są dla Milwaukee® najważniejsi. To właśnie dla nich tworzymy innowacje.

Lat działalności

Dostawców

Produktów