Zehnder

Firma Zehnder Polska Sp. z o.o. jest spółką-córką grupy Zehnder Group ze Szwajcarii. Powstała w szwajcarskiej miejscowości Gränichen w 1895 roku jako zakład produkcyjny rowerów, maszyn do pisania i pralek. Grupa Zehnder jest obecna na całym świecie i pozostaje europejskim liderem rynku grzejników dekoracyjnych i łazienkowych.

Grzejniki dekoracyjne marki Zehnder kształtują przestrzeń życiową. Stworzone przez renomowanych światowych projektantów form użytkowych, oferują możliwość wyposażenia wnętrz w sposób nowoczesny i wyszukany. Doskonale dają się integrować w ramach aktualnie obowiązujących trendów wyposażenia wnętrz. Pełen przepychu styl dworski, minimalistyczny puryzm, konwencjonalny styl klasyczny czy przepełniony barwami styl nowoczesny stoją przed nami otworem.

Grzejniki Zehnder
Zehnder - grzejniki dokładnie takie, jakich oczekujesz, do komfortowego wyposażenia pomieszczeń. Paleta produktów, poczawszy od grzejników standardowych i dekoracyjnych łazienkowych, po grzejniki pokojowe produkowane "na miarę". Dodatkowo - systemy dystrybucji świeżego powietrza zapewniające dobre samopoczucie w każdym pomieszczeniu. Promienniki sufitowe do ogrzewania i chłodzenia hal, biur i obiektów użyteczności publicznej.

Źródło: Zehnder

Lat działalności

Dostawców

Produktów