Grundfos

Z produkcją pomp na poziomie 16 milionów sztuk rocznie Grundfos plasuje się na liście światowych liderów producentów pomp. Pompy obiegowe do c.w.u. i c.o., pompy do klimatyzacji oraz pompy odśrodkowe do przemysłu, zaopatrzenia w wodę, oczyszczania ścieków i dozowania są głównymi kategoriami produktów. Obecnie, Grundfos jest największym na świecie producentem pomp obiegowych posiadającym ok. 50% rynku światowego.

Grundfos jest również producentem znormalizowanych oraz głębinowych silników dostarczanych także osobno do pomp. Ponadto, Grundfos rozwija technologię i sprzedaje najwyższej jakości elektroniczne urządzenia sterujące i inne układy do pomiaru i kontroli, a także produkty takie, jak Bioboostery oraz NoNox, które stanowią nową formę oferty Grundfos.

Pompy obiegowe stosowane są do ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji w gospodarstwach domowych, budynkach biurowych, hotelach, itp.

W przemyśle, pompy Grundfos są wykorzystywane w procesach produkcyjnych oraz do obsługi linii przemysłowych. Ponadto, wykorzystywane są przez OEM (Original Equipment Manufacture) zakłady wytwarzające urządzenia z wbudowanymi pompami.

Grundfos oferuje szeroką gamę produktów dla segmentu oprowadzania ścieków i zaopatrzenia w wodę. Pompy stosowane są w systemach nawadniania, w szklarniach, polach golfowych, zakłądach komunalnych, w obiektach użyteczności publicznej, gospodarstwach domowych oraz w budynkach przemysłowych.

źródło: Grundfos

Lat działalności

Dostawców

Produktów