SFA

Utworzona w 1958 roku spółka SFA zrewolucjonizowała rynek urządzeń sanitarnych, tworząc rozdrabniacz do WC. Produkt ten, pomporozdrabniacz SFA, umożliwia dzisiaj instalowanie WC, łazienek, kuchni lub pralni w każdym miejscu budynku, mieszkania bez poważnych prac remontowych.

W latach 70. SFA rozszerzyła sprzedaż na kraje całej Europy i Kanadę. Obecnie grupa liczy 14 filii (Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Beneluks, Szwecja, Polska, Czechy, Rosja, Rumunia, Australia, Kanada i Stany Zjednoczone) i rozprowadza swoje produkty do 150 innych krajów dzięki sieci importerów i dystrybutorów.

W latach 90. grupa SFA zwiększyła zakres działalności, ciągle koncentrując ją jednak w sektorze sprzętu sanitarnego. Obecnie ma w ofercie, oprócz rozdrabniaczy, pomp do podnoszenia ścieków i WC do statków, także: wanny do balneoterapii - prysznice wielofunkcyjne (hydromasaż, sauna, ...) - kabiny i ścianki prysznicowe.

Dzięki certyfikatowi ISO 9001 wersja 2000 wydanemu przez AFAQ i ciągłej pracy nad innowacjami prowadzonej w dziale Badań i Rozwoju, SFA pozostaje liderem w swojej branży.

źródło: SFA

Lat działalności

Dostawców

Produktów