Sprzedawca / projektant w salonie łazienek

W związku z rozwojem firmy, hurtownia materiałów instalacyjnych i sanitarnych - Instalacja, zatrudni osobę na stanowisko sprzedawcy / projektanta do salonu łazienek.

Hurtownia materiałów instalacyjnych i sanitarnych - Instalacja powstała w 1993 roku. Oferujemy materiały do budowy sieci zewnętrznych (wodociągi, kanalizacja, gaz), odwodnienia, materiały techniki grzewczej (m.in. kotły, grzejniki, armatura, pompy, niekonwencjonalne źródła ciepła), materiały do budowy systemów instalacyjnych (instalacje zgrzewane, zaciskowe, skręcane, armatura, uzdatnianie wody, systemy p.poż., izolacje), narzędzia. W naszej siedzibie znajduje się również salon łazienek oferujący produkty do kompleksowego wyposażenia łazienek dla domu i użytku publicznego (ceramika, armatura, płytki).

Opis stanowiska:

  • wykonywanie projektów / wizualizacji łazienek w programie CadDecor
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • doradztwo w zakresie asortymentu oferowanego przez firmę
  • realizacja planów sprzedażowych
  • planowanie i raportowanie zadań

Wymagania:

  • znajomość branży łazienkowej / sanitarnej
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie m.in. średnie
  • biegłość w obsłudze komputera
  • znajomość programu CadDecor
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja czasu / samodzielność w działaniu
  • zdolności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie funkcjonującej na rynku od 1993 roku
  • umowę o pracę
  • możliwość zwiększania kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach produktowych i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodano: 31 października 2020 | 16:50

Lat działalności

Dostawców

Produktów