sieci zewnętrzne

odwodnienia

technika grzewcza

systemy instalacyjne

technika sanitarna

płytki ceramiczne

narzędzia

Firma

Instalacja

Hurtownia Hydrauliczna Instalacja

Hurtownia InstalacjaFirma Instalacja rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku. Od samego początku naszym celem było stworzenie hurtowni oferującej nowoczesne instalacje sanitarne i grzewcze. Od 1997 roku jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wyrobów firmy Wavin Metalplast-Buk. Ponadto od lat współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami artykułów instalacyjnych z Polski i z zagranicy. W naszej siedzibie w Zielonce otworzyliśmy Salon Firmowy Viessmann oraz salon łazienek oferujący produkty kompleksowego wyposażenia łazienek dla domu i użytku publicznego.

Od 2008 roku jesteśmy udziałowcami grupy zakupowej systemów infrastrukturalnych: Polskie Składy Armatury (PSA).
W 2009 roku dołączyliśmy do największej grupy zakupowej branży instalacyjno-sanitarnej i grzewczej: Grupy SBS.

wavin Polskie Składy Armatury wavin Grupa SBS

Bogata oferta w konkurencyjnych cenach

Stawiamy wysokie wymagania oferowanym przez nas produktom. Chcemy by oprócz korzystnej ceny, cechowała je wysoka jakość wykonania. Oferujemy szeroką gamę produktów z branży instalacyjno-sanitarnej i grzewczej powszechnie znanych i cenionych producentów. Listę wybranych Partnerów znajdą Państwo w zakładce: partnerzy.

Naszą ofertę podzieliliśmy na 7 podstawowych działów: sieci zewnętrzne, odwodnienia, technika grzewcza, systemy instalacyjne, technika sanitarna, płytki ceramiczne oraz narzędzia. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z ofertą, liczymy że zawarte na stronie materiały okażą się pomocne.

Fachowa obsługa

Hurtownia Instalacja obsługaZdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest fachowa obsługa Klientów, dlatego w naszym zespole są ludzie, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, służą Państwu swoim doradztwem technicznym oraz informacjami na temat oferowanych rozwiązań.

Nasi Klienci

Naszymi odbiorcami są hurtownie i sklepy z branży instalacyjno-sanitarnej, składy budowlane, składy pokryć dachowych, wykonawcy robót instalacyjnych i drogowych (generalni wykonawcy, podwykonawcy), przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne, gazownie, instalatorzy, deweloperzy, jednostki administracji publicznej, inwestorzy i klienci indywidualni.

wavin Dowiedz się więcej o naszych Klientach

Zobacz również

wavin Aktualności wavin Artykuły branżowe
FB FB
Integris

Integris