pompy ciepła Viessmann, pompy ciepła Vitocal, pompy ciepła, powietrze-woda, solanka-woda

Pompy ciepła Vitocal marki Viessmann

Pompa ciepła VITOCAL to energooszczędne, bezpieczne dla środowiska oraz komfortowe w użytkowaniu źródło ciepła, wykorzystujące energię odnawialną skumulowaną w powietrzu, gruncie i wodzie. Jest to energia czysta oraz dostępna bez ograniczeń.  To przyszłościowe rozwiązanie, które znakomicie sprawdza się zarówno w nowych, jak również w modernizowanych budynkach.

pompa ciepła viessmann

Dla nowych i modernizowanych budynków

Zależnie od modelu, firma Viessmann dysponuje pompami ciepła Vitocal, które mogą stanowić jedyne źródło ciepła, lub w przypadku modernizacji współpracować z istniejącym źródłem ciepła. Istnieje również możliwość współpracy z instalacją fotowoltaiczną, rekuperacją, tworząc kompleksowy system grzewczy dający efektywność dochodzącą nawet do klasy A+++.

Active Cooling lub Natural Cooling

Pompy ciepła Viessmann posiadają funkcje "active cooling" oraz "natural cooling". Zimą grzeją, zaś latem gdy za oknem panują upały, dostarczają zbawienny chłód.

Szeroki wybór pomp ciepła Vitocal

Dzięki bogatej ofercie pomp ciepła firmy Viessmann, jest możliwość dobrania odpowiedniego urządzenia dla każdego budynku i różnych potrzeb.

Zobacz dostępne rodzaje pomp ciepła

Dobór pompy ciepła