Salon firmowy Viessmann

Zastanawiasz się jakie urządzenie grzewcze będzie idealne dla Twojego domu, biurowca czy hali magazynowej? Potrzebujesz fachowej porady i pomocy w doborze optymalnego rozwiązania dla Twoich potrzeb? Przyjdź do naszego Salonu Firmowego Viessmann w Zielonce.

Jako Salon Firmowy Viessmann oferujemy kompleksową obsługę Klienta rozpoczynając od doboru, sprzedaży po montaż i serwis. W naszej siedzibie mają Państwo możliwość obejrzenia z bliska oferowanych przez nas urządzeń takich jak kotły kondensacyjne gazowe i olejowe, pompy ciepła, a także kolektory słoneczne. Nasz dedykowany do Salonu Firmowego Viessmann doradca służy dla Państwa pomocą i udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania.

salon firmowy viessmann

Dane adresowe salonu:
ul. Marecka 70b
05-220 Zielonka
I piętro
www.viessmannzielonka.pl
kontakt@viessmannzielonka.pl

 

O firmie Viessmann

Firma Viessmann to znana i ceniona na świecie marka, wiodący w skali światowej producent nowoczesnych systemów techniki grzewczej. Rodzinne przedsiębiorstwo Viessmann od lat wyznacza nowe kierunki w technologi i innowacjach, dzięki czemu postrzegana jest jako inicjator wielu działań dla całej branży grzewczej.

Firma Viessmann ma w swojej ofercie wielostopniowy program urządzeń o mocy od 1,5 do 20 000 kW: stojące i wiszące, konwencjonalne i kondensacyjne kotły grzewcze na olej i gaz oraz systemy wykorzystujące energię odnawialną, a więc pompy ciepła, kolektory słoneczne i kotły grzewcze na biomasę. Program produkcji obejmuje także komponenty systemów regulacji i komunikacji, kompletne oprzyrządowanie systemów grzewczych, aż do grzejników i ogrzewania podłogowego.