Firma

Firma Instalacja rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku. Od samego początku naszym celem było stworzenie hurtowni oferującej nowoczesne instalacje sanitarne i grzewcze.

Od lat współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami artykułów instalacyjnych z Polski i z zagranicy . W naszej siedzibie w Zielonce otworzyliśmy Salon Firmowy Viessmann oraz salon łazienek oferujący produkty kompleksowego wyposażenia łazienek dla domu i użytku publicznego.

Bogata oferta w konkurencyjnych cenach

Stawiamy wysokie wymagania oferowanym przez nas produktom. Chcemy by oprócz korzystnej ceny, cechowała je wysoka jakość wykonania. Oferujemy szeroką gamę produktów z branży instalacyjno-sanitarnej i grzewczej powszechnie znanych i cenionych producentów. Listę wybranych Partnerów znajdą Państwo w zakładce: partnerzy.

Naszą ofertę podzieliliśmy na 7 podstawowych działów: sieci zewnętrzne, odwodnienia, technika grzewcza, systemy instalacyjne, technika sanitarna, płytki ceramiczne oraz narzędzia. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z ofertą, liczymy że zawarte na stronie materiały okażą się pomocne.

Nasi Klienci

Naszymi odbiorcami są hurtownie i sklepy z branży instalacyjno-sanitarnej, składy budowlane, składy pokryć dachowych, wykonawcy robót instalacyjnych i drogowych (generalni wykonawcy, podwykonawcy), przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne, gazownie, instalatorzy, deweloperzy, jednostki administracji publicznej, inwestorzy i klienci indywidualni.

Fachowa obsługa

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest fachowa obsługa Klientów, dlatego w naszym zespole są ludzie, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, służą Państwu swoim doradztwem technicznym oraz informacjami na temat oferowanych rozwiązań.

Dołącz do naszego zespołu

Lat działalności

Dostawców

Produktów

Nasi dostawcy