Salon łazienek

Łazienka i kuchnia to pomieszczenia, które pełnią niezwykle ważną rolę w każdym domu. To tutaj najczęściej rozpoczynamy swój dzień i tutaj go kończymy. Dla Klientów, którzy są na etapie wykończenia nowej łazienki, lub myślą o remoncie starej, stworzyliśmy salon łazienek. Tutaj można na żywo zobaczyć oferowane przez nas produkty z zakresu wyposażenia łazienek. Na pierwszym piętrze naszej hurtowni posiadamy cyklicznie aktualizowaną ekspozycję w postaci przykładowych łazienek z wykorzystaniem płytek ceramicznych, ceramiki sanitarnej, zlewozmywaków armatury sanitarnej oraz akcesoriów oferowanych w naszym salonie.

W swojej ofercie posiadamy kilkadziesiąt tysięcy produktów od najlepszych producentów z branży łazienkowej. Na miejscu mogą Państwo obejrzeć tylko wybrane z nich, lecz nasi wyspecjalizowani pracownicy, doradzą w doborze produktów, zaprezentują katalogi i wachlarz możliwości, by finalnie przygotować dla Państwa ofertę i przeprowadzić przez zakup i dostawę zamówienia.

Dla naszych Klientów wykonujemy również wizualizacje 3D łazienek na podstawie planu pomieszczenia i ustaleń dotyczących stylu, kolorystyki i rodzaju użytych materiałów.

Zapraszamy do współpracy również osoby i firmy specjalizujące się w projektowaniu wnętrz na zlecenie.

wizualizacja

wizualizacja

Dane adresowe salonu:
ul. Marecka 70b
05-220 Zielonka
I piętro
lazienki@instalacja.pl